Movies
Ratings
212
San AndreasRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
IdentityRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 1.5
SunflowerRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0