Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5