Titles you rated
New WorldRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 2.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
MethodRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0