Titles you rated
Bring Her BackRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
The KillersRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Frankenstein's ArmyRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
The Samejima IncidentRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ExterritorialRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Dead Talents SocietyRated ★ 3.0
Kisaragi StationRated ★ 2.0