Titles you rated
BossRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 3.5
Devils StayRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.0
RevolverRated ★ 1.5- Will You Please Stop, PleaseRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 0.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 0.5
Isekai Quartet Movie: Another WorldRated ★ 3.0