Movies
Ratings
57
The ConjuringRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0