Movies
Ratings
194
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0