Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0