Titles you rated
ArmageddonRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.0
TangledRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
The Adventures of TintinRated ★ 1.0
UnderworldRated ★ 2.0