Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0