Titles you rated
FarinelliRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 4.5
Turner & HoochRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
GuzaarishRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
The StingRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0