Movies
Ratings
87
HayatRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0