Movies
Ratings
42
The Lion KingRated ★ 5.0
The TruckRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0