Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 1.5
PassengersRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.5