Movies
Ratings
93
World War ZRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5