Titles you rated
Friday the 13thRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 5.0
Nim's IslandRated ★ 2.5
ChawRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 1.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5