Titles you rated
ThirstRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
The FlyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Willy Wonka & the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Caught StealingRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0