Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 5.0
One Week FriendsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0