Movies
Ratings
321
The Fifth ElementRated ★ 4.0
BoltRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 2.5
300Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 1.5- Tour de ForceRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
StardustRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 1.0