Movies
Ratings
144
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
WickedRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0