Movies
Ratings
277
Hot FuzzRated ★ 3.0
Armour of GodRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
PaybackRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 2.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0