Movies
Ratings
154 The Drug KingRated ★ 2.0 The Drug KingRated ★ 2.0
 The King of JokguRated ★ 4.0 The King of JokguRated ★ 4.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
 DefaultRated ★ 4.0 DefaultRated ★ 4.0
 The Iron LadyRated ★ 3.5 The Iron LadyRated ★ 3.5
 Swing GirlsRated ★ 3.5 Swing GirlsRated ★ 3.5
 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
 The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5 The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
 Yes ManRated ★ 4.0 Yes ManRated ★ 4.0
 Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5 Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
 Shaolin SoccerRated ★ 3.5 Shaolin SoccerRated ★ 3.5
 The Devil Wears PradaRated ★ 3.5 The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
 A Bloody AriaRated ★ 4.0 A Bloody AriaRated ★ 4.0
 District 9Rated ★ 4.5 District 9Rated ★ 4.5
 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
 BatmanRated ★ 4.0 BatmanRated ★ 4.0
 The IslandRated ★ 4.0 The IslandRated ★ 4.0
 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
 Pan's LabyrinthRated ★ 4.0 Pan's LabyrinthRated ★ 4.0