Movies
Ratings
37
CocoRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5