Movies
Ratings
119
The ClassicRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
JumperRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 2.5
ClickRated ★ 2.0
The VoicesRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.5