Movies
Ratings
479
The King's WardenRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5