Titles you rated
BrightburnRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
WarriorRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5