Movies
Ratings
215
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
New York MinuteRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Adventures of TintinRated ★ 4.5
ElfRated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
The Breakfast ClubRated ★ 4.0