Movies
Ratings
312
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0