Movies
Ratings
1267
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 2.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5