Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Smile 2Rated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Talk to MeRated ★ 3.0
Penguin HighwayRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0