Movies
Ratings
65
The Face ReaderRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 2.0
HerRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
ChefRated ★ 1.5
Love FictionRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
Jane EyreRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 2.0- NEVERLANDRated ★ 1.0