Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 0.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
MossRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5