Movies
Ratings
31
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 2.5- Take OffRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.5
Monsters UniversityRated ★ 1.5
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 1.0