Titles you rated
Into the WildRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
First ManRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0