Movies
Ratings
89
MoneyballRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 1.5
The Blind SideRated ★ 3.0
FluRated ★ 1.5
August RushRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 1.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0