Movies
Ratings
213
Be With YouRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0