Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0