Movies
Ratings
230
The NotebookRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Call of the WildRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0