Movies
Ratings
323
Me Before YouRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0