Movies
Ratings
581
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
SuffragetteRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5