Titles you rated
Big MatchRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0