Titles you rated
Man of SteelRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
DoomRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Real: The MovieRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0