Movies
Ratings
101
FlippedRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.5- Surprise PartyRated ★ 2.5
ActressesRated ★ 3.5
HellcatsRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.5
JulietaRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5