Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0