Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5