Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0