Titles you rated
The Day the Earth StoppedRated ★ 4.0
The Darkest HourRated ★ 2.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
RoboCopRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
LucyRated ★ 1.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0