Movies
Ratings
300
NanaRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
HeroRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
ZeitgeistRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
He's a Woman, She's a ManRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0