Movies
Ratings
516
Project Hail MaryRated ★ 3.5
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.0
No Other LandRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
DuseRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0
The Novelist's FilmRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0