Titles you rated
DetachmentRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ManholeRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0